Zapisuję się!

Kompleksowy niezbędnik dla każdego maturzysty. Wspólnie ekspresowo powtórzymy wszystkie najważniejsze informacje do matury na poziomie podstawowym. Widzimy się 27 i 28 kwietnia online!

Maturalny Sprint Online

Co to Maturalny Sprint?

Zapisuję się!

Poznaj ekspertów

12 godzin niezbędnej powtórki online!

 

Podczas maturalnego sprintu powtórzysz wszystkie niezbędne informacje do matury oraz rozwiążesz pewniaki maturalne — zadania, które najczęściej pojawiają się na maturze. Na jeden przedmiot poświęcimy 6 godzin — w sobotę odbędzie się język polski, w niedzielę matematyka.

 

Doświadczeni eksperci maturalni

 

Zajęcia poprowadzą nasi doświadczeni eksperci maturalni: Aleksandra Drożdżewicz oraz Marcin Zieniewicz, którzy na co dzień współpracują z Naukownikiem jako edukatorzy.

 

Dostęp do nagrania po spotkaniu

 

Nie możesz być na Sprincie w czasie jego trwania? Masz słaby internet i nie masz pewności, czy uda Ci się dołączysz? Nie ma problemu! W ciągu 24 godzin po spotkaniu prześlemy Ci nagranie ze Sprintu, które możesz wykorzystać, by ponownie powtórzyć informacje. Nagranie będzie aktywne przez 7 dni po zakończeniu Sprintu.

 

Zadowoleni maturzyści

 

Od ponad 4 lat wspieramy maturzystów w osiąganiu ich wymarzonych wyników maturalnych. Co roku nasi uczniowie osiągają świetne wyniki i polecają nas swoim młodszym znajomym.

 

Cena niższa niż godzina korepetycji!

 

Pakiet 12 godzin Maturalnego Sprintu (2 przedmioty) to jedynie 99 zł.

Cena za 1 przedmiot to 59 zł.

Maturalny Sprint Online

Zapisuję się!

Chcę poznać opinie

Eksperci maturalni

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Na jakie przedmioty chcesz zarezerwować miejsce?

Pakiet matematyka + j.polski 99 zł
Matematyka 59 zł
Język polski 59 zł

Chcesz coś dodać?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach kontaktowych przez Naukownik sp. z o.o. ul. Piękna 5/11, 15-282 Białystok, Polska.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Naukownik sp. z o.o. ul. Piękna 5/11, 15-282 Białystok, Polska.

Zapisuję się!
Zapisuję się!
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zarezerwuj miejsce

Opinie uczniów o zajęciach w Naukowniku

Maturalny Sprint to 2 dni powtórek do matur na poziomie podstawowym z języka polskiego i matematyki. Podczas Maturalnego Sprintu powtórzysz wszystkie niezbędne informacje do matury na poziomie podstawowym oraz rozwiążesz pewniaki maturalne — zadania, które najczęściej pojawiają się na maturze. Na koniec dnia przez 30 minut będziesz mieć możliwość rozwiania maturalnych wątpliwości podczas sesji pytań i odpowiedzi z ekspertami maturalnymi.

Tak! Zajęcia poprowadzą doświadczeni eksperci maturalni: Aleksandra Drożdżewicz oraz Marcin Zieniewicz, którzy na co dzień współpracują z Naukownikiem jako edukatorzy i wspierają w nauce uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych.

Całość Maturalnego Sprintu trwa 12 godzin. Na jeden przedmiot poświęcimy 6 godzin — w sobotę 27.04 od godziny 10:00 do 16:30 odbędzie się sprint z języka polskiego, w niedzielę 28.04 od 10:00 do 16:30 matematyka. Dodatkowo ostatnie 30 minut każdego dnia zostanie poświęcone na sekcję Q&A z ekspertami maturalnymi.

Nie będziemy obiecywać Ci gruszek na wierzbie.

- Jeśli nie masz żadnej wiedzy wejściowej;

- Jeśli na maturach próbnych nie udało Ci się rozwiązać poprawnie ani jednego zadania;

- Jeśli nie planujesz aktywnego udziału w Maturalnym Sprincie;

- Jeśli chcesz wykupić udział w Maturalnym Sprincie, ale nie chcesz wykonać żadnej pracy własnej;

TO NIE MOŻEMY CI ZAGWARANTOWAĆ, że po Maturalnym Sprincie zdasz. W skrócie: jeśli nigdy nie miałeś żadnej styczności z przedmiotami na maturę i nie chcesz włożyć wysiłku w naukę — Maturalny Sprint będzie dla Ciebie stratą pieniędzy.

Pakiet 12 godzin Maturalnego Sprintu (2 przedmioty) to jedynie 99 zł.
Cena za 1 przedmiot to 59 zł.

Maturalny Sprint odbędzie się online na platformie ClickMeeting.

Dzień przed Maturalnym Sprintem na maila, prześlemy Ci link do spotkania na platformie ClickMeeting. W razie problemów napisz do nas na biuro@naukownik.pl.

Tak, po zajęciach otrzymasz w pakiecie materiały przygotowane przez naszych ekspertów maturalnych.

Tak. W ciągu 24 godzin po spotkaniu prześlemy Ci nagranie ze Sprintu, które możesz wykorzystać, by ponownie powtórzyć informacje. Nagranie będzie aktywne przez 7 dni po zakończeniu Sprintu.

Świetnie! Skontaktuj się z nami na biuro@naukownik.pl

Najczęściej zadawane pytania

+48 572 152 111

kontakt@naukownik.pl

ul. Piękna 5/11,

15-282 Białystok

Dołącz do nas i przekonaj się,

jak przjemna może być nauka!