Świadomie budujemy zespół doświadczonych profesjonalistów.

Ty też możesz być jego częścią!

Poznaj wymagania

Jeśli kochasz dzielić się wiedzą i jesteś gotowy_a przekazywać swoją pasję innym, to poszukujemy właśnie Ciebie! W naszym zespole cenimy osoby, które traktują pracę z profesjonalizmem i aktywnie angażują się w tworzenie przyjaznego miejsca pracy. Czego oczekujemy od przyszłych edukatorów?

Pasja do nauczania – nasi edukatorzy nie klepią nudnych, podręcznikowych formułek, dlatego chcemy, żebyś posiadał_a pasję do przekazywania wiedzy, która zainspiruje uczniów do nauki.

 

Profesjonalizm – oczekujemy, że będziesz punktualny_a, sumienny_a i podejdziesz do lekcji z profesjonalnym przygotowaniem.

 

Doświadczenie lub chęć aktywnego rozwoju – zależy nam na osobach z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć lub gotowych do szybkiej nauki i rozwijania się w dziedzinie nauczania.

 

Umiejętności komunikacyjne – doskonała zdolność komunikacji, empatii i dostosowywanie metod nauczania do różnych grup wiekowych są niezbędne w pracy edukatorskiej.

 

Podstawowe umiejętności technologiczne – aby prowadzić zajęcia (szczególnie zdalne) niezbędne są minimalne umiejętności obsługi komputera oraz tabletu graficznego.

 

Chęć długotrwałej współpracy – budujemy zaangażowany, zżyty zespół, dlatego poszukujemy osoby gotowej do długoterminowej współpracy.

Rozwijaj młode, edukacyjne talenty w Naukowniku!

Dołącz do zespołu i udowadniaj razem z nami, jak przyjemna może być nauka!

Zobacz, co oferujemy

Aplikuj

+48 572 152 111

kontakt@naukownik.pl

ul. Piękna 5/11,

15-282 Białystok

Dołącz do nas i przekonaj się,

jak przjemna może być nauka!

Zobacz, co oferujemy

Z nami nie tylko nauczasz, ale także rozwijasz się jako edukator. Oferujemy inspirujące środowisko, które wspiera Twoje pasje i daje przestrzeń do kreatywnego nauczania. Co możemy Ci zagwarantować?

Atrakcyjne wynagrodzenie – stawki uzależnione od Twojego doświadczenia, doceniające Twój wkład i zaangażowanie.

Pełne wsparcie w pracy – przygotowaliśmy dla Ciebie autorskie materiały naukowe i tablety graficzne, aby umożliwić Ci skuteczne prowadzenie zajęć.

Swoboda w ustalaniu grafiku – to Ty decydujesz, ile godzin chcesz przeznaczyć na pracę, zapewniamy Ci elastyczność i dostosowanie godzin do Twojego harmonogramu.

Forma dostosowana do Ciebie – masz możliwość wyboru pracy zdalnej, dojazdu do ucznia lub pracy w biurze w centrum Białegostoku. Oferujemy także opcję prowadzenia zajęć indywidualnych, jak i grupowych.

Różnorodność wyzwań – dajemy Ci możliwość pracy z uczniami o różnym poziomie zaawansowania i wieku, co pozwala na różnorodność doświadczeń.
 
Samorozwój – promujemy chęć nauki i rozwijania się w dziedzinie nauczania, oferując szereg szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego.

Jesteś zainteresowany_a?

Nie czekaj, aplikuj!

Imię

Nazwisko

Twój e-mail:

Twój numer telefonu:
Jakich przedmiotów i na jakim poziomie chcesz nauczać?
Czy masz doświadczenie w nauczaniu? Jeśli tak, opisz je.
Czy jesteś w stanie przygotowywać uczniów do olimpiad/konkursów przedmiotowych/certyfikatów językowych?
Nie
Tak, konkursy i olimpiady
Tak, certyfikaty językowe
Jaka jest Twoja oczekiwana stawka godzinowa? (może się różnić w zależności od poziomu zaawansowania ucznia)
Czy masz status studenta do 26 r.ż.?
CV
Chcesz dodać coś od siebie?


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Naukownik sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!