Letni kurs języka hiszpańskiego

Odkryj piękno języka hiszpańskiego na letnim kursie dla początkujących! Podczas 8 spotkań zbudujesz solidne podstawy hiszpańskiego niezbędne do dalszej nauki języka.

Wiem już wszystko. Zapisuję się!

Chcę poznać więcej szczegółów

O kursie

Solidne podstawy

 

Poznaj język hiszpański w miłej, wspierającej atmosferze pod okiem doświadczonej edukatorki. Po ukończeniu pełnego kursu zdobędziesz solidne podstawy językowe i będziesz gotowy_a do podjęcia kolejnych kroków w swojej językowej podróży na bardziej zaawansowanych kursach lub podczas samodzielnej nauki.

 

Nowoczesne metody nauki

 

Nie martw się, nie będzie tak nudno, jak w szkole! Kurs nie polega na uczeniu się na pamięć gotowych wyrażeń! Naszym celem jest dać Ci narzędzia i zbudować bazę, która umożliwi świadome używanie języka już na początkowym etapie nauki. Już od pierwszych zajęć będziesz ćwiczyć wszystkie kompetencje językowe — mówienie, słuchanie i czytanie — aby aktywnie budować "językowe mięśnie w mózgu".

 

8 tygodni - 8 spotkań

 

Kurs rozpoczyna się 9 lipca 2024 i potrwa do końca sierpnia. Obejmuje 8 spotkań w małej grupie pod okiem doświadczonej edukatorki języka hiszpańskiego.

 

Nauka z dowolnego miejsca na świecie

 

Planujesz wakacje? Nie lubisz tracić czasu na dojazdy? Nie ma sprawy! Kurs odbywa się w formule online. Co tydzień o określonej porze łączysz się na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu do wirtualnego pokoju nauki. Kto wie, może na którymś spotkaniu zobaczymy w tle Twojej kamerki hiszpańskie palmy?

 

Atrakcyjna cena

 

Cena za godzinę zajęć w małej, 6-osobowej grupie to zaledwie 45 zł.

Płatność możesz zrealizować z góry za cały kurs (1 x 360 zł) lub w 2 ratach (2 x 180 zł).

Zapisuję się!

Czy to kurs dla mnie?

Czy kurs jest dla mnie?

Zapisuję się!

Czego się nauczę?

Program kursu

Kto będzie Cię uczyć?

Aleksandra Knieć

Doświadczona edukatorka i pasjonatka języka hiszpańskiego. Studiowała iberystykę na uniwersytecie gdańskim oraz na hiszpańskim Universidad de Huelva w Andaluzji. Życie w Hiszpanii nauczyło ją, jak istotne jest praktyczne podejście do nauki języka. Przecież w kontakcie z żywym językiem nie wystarczą podręcznikowe formułki, najważniejsze, by rozumieć komunikaty i wiedzieć, jak skutecznie wykorzystywać je w różnych sytuacjach. Dlatego podczas prowadzonych zajęć Ola wykorzystuje różnorodne, nowoczesne metody nauczania skupione na praktycznym ćwiczeniu i używaniu wszystkich kompetencji językowych.

Od ponad 10 lat stale ma kontakt z językiem hiszpańskim.

Podczas zajęć dzieli się nie tylko wiedzą, ale również praktycznymi wskazówkami dotyczącymi życia i podróży do Hiszpanii.

Wykorzystuje nowoczesne metody nauczania.

Zapisuję się!

Chcę poznać cennik

Cennik

Zapisuję się!

Mam jeszcze pytania

Zarezerwuj miejsce

na letnim kursie języka hiszpańskiego

dla początkujących online

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres e-mail

Adres zamieszkania (do płatności za zajęcia)

Jaki termin zajęć wybierasz?

Wtorki, godzina 17.00 [lista rezerwowa, brak gwarancji miejsca]

Wtorki, godzina 18.00

Wtorki, godzina 19.00 [lista rezerwowa, brak gwarancji miejsca]

Jaki rodzaj płatności preferujesz?

1 rata
2 raty

Chcesz coś dodać?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach kontaktowych przez Naukownik sp. z o.o. ul. Piękna 5/11, 15-282 Białystok, Polska.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Naukownik sp. z o.o. ul. Piękna 5/11, 15-282 Białystok, Polska.

Zapisuję się!
Zapisuję się!
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 572 152 111

kontakt@naukownik.pl

ul. Piękna 5/11,

15-282 Białystok

Dołącz do nas i przekonaj się,

jak przjemna może być nauka!